Posilnenie imunity

Imunitný systém je komplexný systém organizmu. Pred ochoreniami nás chráni tým, že bojuje s cudzorodými látkami, ktoré chcú do organizmu preniknúť. Imunita je teda schopnosť reagovať na cudzí antigén imunitnou odpoveďou. Môže byť vrodená, ale aj získaná.

Vrodenú imunitu ovplyvniť nevieme. Na tej získanej však dokážeme veľmi účinne zapracovať a znížiť tak šance vírusov napadnúť náš organizmus. V X-pain clinic sa venujeme niekoľkým metódam posilnenia obranyschopnosti, ktoré vášmu telu dodajú silu bojovať proti Covid epidémii, alebo sezónnym chrípkovým epidémiám. Navštíviť nás môžu chorí pacienti, ale aj úplne zdravé osoby, ktorým záleží na budovaní silnejšej imunity.

Oslabená imunita vás už viac nemusí trápiť

Na zvýšenie výkonnosti imunitného systému je dôležité dodržiavať predovšetkým určité režimové opatrenia. Doprajte si dostatok spánku, vyvarujte sa stresu, zdravo sa stravujte, majte dostatočný príjem tekutín, dbajte na svoju psychickú pohodu a často sa pohybujte na čerstvom vzduchu.

Aj napriek dodržiavaniu týchto opatrení však môže vzniknúť situácia, kedy je potrebné činnosť a silu nášho imunitného systému podporiť aj inak. Osvedčenou a v súčasnosti, v odbornej verejnosti, preferovanou metódou je liečba vysokodávkovým vitamínom C. Na našej klinike sa okrem infúzneho podania vitamínu C venujeme aj efektívnej ozónovej hemoterapii.

Posilnite si imunitu efektívnou terapiou

Pokiaľ sa rozhodnete pre zvýšenie imunity vďaka vysokodávkovému vitamínu C, priamo v našom infúznom centre vám navrhneme plán aplikácie tak, aby sme posilnili váš imunitný systém a dosiahli zvýšenie obranyschopnosti. Samotná aplikácia vitamínu taktiež prebehne v našom infúznom centre.

Ako jediné pracovisko v regióne ponúkame aj možnosť vyskúšať ozónovú hemoterapiu. Má pozitívne účinky na imunitný systém a mnohé ďalšie problémy. Ako širokospektrálna liečebná metóda zvyšuje antioxidačnú obranu organizmu, urýchľuje hojenie rán, pôsobí antibakteriálne a protizápalovo.

Ochráňte sa pred nástrahami chrípkovej alebo Covid epidémie. Objednajte sa na konzultáciu a my vám predstavíme možnosti, ako zvýšiť obranyschopnosť vášho organizmu.