Kto nás môže navštíviť?

masaze

Relaxačno-regeneračné centrum je určené pre pacientov našej algeziologickej ambulancie, ale aj pre širokú verejnosť. Na našu terapiu sa môže objednať ktokoľvek, kto hľadá účinnú relaxačnú metódu s preventívnym, uvoľňujúcim aj analgetickým účinkom.

Okrem chronicky chorých pacientov navštevujú naše centrum napríklad pracovne aktívni ľudia, športovci, študenti, seniori alebo záujemcovia preferujúci aj netradičnejšie formy regenerácie. Vybrať si môžu z ponuky metód určených na relaxáciu unaveného tela, prípadne na riešenie konkrétneho ochorenia alebo problému.

Ako sa môžete objednať?

Momentálne akceptujeme len telefonické objednávanie, prípadne objednávanie priamo v našej algeziologickej ambulancii. Pokiaľ už ste náš pacient a máte určený terapeutický plán, môžete sa objednať aj na niekoľko sedení dopredu. Ak nás ešte nenavštevujete a potrebovali by ste poradiť, radi vám telefonicky zodpovieme na vaše otázky a dohodneme si termín konzultácie alebo priamo termín terapie. Objednávať sa môžete na telefónnom čísle 0915 879 294.