Trápi vás poúrazová bolesť?

uraz

Podobne ako pooperačná bolesť, aj poúrazová bolesť patrí medzi akútne bolesti. Ak je liečená zle, môže výrazne zhoršiť hojenie rany, či dokonca celkovo ovplyvniť a predĺžiť obdobie rekonvalescencie. Prioritne sa lieči kauzálne – chirurgicky. Pri zlomeninách a iných porušeniach integrity organizmu volia lekári aj liečbu konzervatívnu. Sprievodným javom hojenia – bolesti, sa však intenzívne venuje málokto.   

Bolesť po úraze sa dá liečiť

Poúrazovú bolesť by sme nemali brať ako samozrejmosť. Jej zlý priebeh môže prispieť dokonca až k rozvoju posttraumatickej stresovej poruchy, a znepríjemniť tak aj psychickú pohodu pacienta.

Najčastejšie nás pacienti navštevujú po zlomeninách končatín a rebier. Našu pomoc poskytujeme všetkým pacientom, ktorí boli ošetrení a liečení traumatológom, pričom sa momentálne nachádzajú v domácej liečbe. Či už sú pre vás bolesti len nepríjemné, alebo dokonca až neznesiteľné, vždy sa na nás môžete obrátiť.
Akútna poúrazová bolesť sa môže prelínať aj s iným zdravotným problémom. Preto je nevyhnutné dôkladné vyšetrenie lekárom. Výsledkom tohto vyšetrenia môže byť nakoniec aj taký postup, že budete odoslaný na dôsledné prešetrenie vašich poúrazových bolestí, podľa vášho základného ochorenia, do nemocnice.

Zavolajte nám, alebo sa objednajte na konzultáciu prostredníctvom formulára. Navrhneme vám individuálnu terapiu na zmiernenie vašich problémov.