Trápi vás únava, prepracovanosť, alebo dokonca syndróm vyhorenia? Vieme vám pomôcť

Je skvelé, ak je vaša práca súčasne aj vaším koníčkom. Pokiaľ však venujete práci nadmieru času, rýchlo u vás môže nastať prepracovanosť, ktorá po dlhšom čase vedie až k syndrómu vyhorenia.

Vytvorili sme preto revitalizačný program určený predovšetkým pre klientov v produktívnom veku, ktorí sú pracovne vyťažení a pociťujú nedostatok energie. Ak patríte medzi nich, no zmena práce momentálne neprichádza do úvahy, čítajte ďalej a zistite viac o našom programe.

Ako sa prejavuje prepracovanosť?

Prepracovanosť nie je len subjektívny pocit. Prejavuje sa únavou a stresom, ktoré spôsobujú zvýšenú náchylnosť organizmu k iným ochoreniam. Oslabujú imunitu, na ktorú sa často naviaže minimálne banálne prechladnutie, chrípkový stav, alebo dokonca iné závažnejšie ochorenie.

Prepracovanosť by ste určite nemali zanedbávať. Prejavuje sa totiž aj zníženou pozornosťou, horšou vnímavosťou a poklesom koncentrácie. Celkovo tak ovplyvňuje nie len zdravie, ale aj produktivitu v práci. Vo vyššom štádiu má výrazný vplyv na sociálne zázemie a zhoršuje sa schopnosť človeka adaptovať sa na zmeny či flexibilne reagovať na akékoľvek nové situácie. Problémy so spánkom tieto ťažkosti len podčiarkujú.

Syndróm vyhorenia a prepracovanosť vieme efektívne vyriešiť

Na našej klinike sa na problém prepracovanosti pozeráme komplexne. Aj preto klientom radíme zmeniť už zabehnuté pracovné a oddychové mechanizmy, respektíve úplne inak nastaviť činnosti dňa. Je dôležité denne si vyčleniť čas na relax a oddych, dôraz tiež kladieme na racionalizáciu v stravovaní, dostatočný pitný režim, dostatok spánku.

Samotný X-pain revitalizačný program pozostáva z infúznej liečby vysokodávkovým vitamínom C a ozónovej hemoterapie. Túto liečbu poskytujeme ako jediné centrum v širokom okolí. Energeticky vás nakopne, posilní vašu vitalitu a zlepší kvalitu života.

Antioxidačnú nálož vo forme infúznej liečby vždy odporúčame doplniť o niektorú z procedúr nášho Relaxačno-regeneračného centra. Výborne si pri nej oddýchnete, zregenerujete a načerpáte nové psychické aj fyzické sily.

Rozhodli ste sa riešiť svoj problém? Neváhajte nás kontaktovať pre konzultáciu.